OFERTA PRACY

 W związku z ciągłym i stabilnym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

ELEKTROMONTER
ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY

  Zakres obowiązków:
  • prefabrykacja aparatury elektrycznej
  • montaż elementów według dokumentacji technicznej
  • montaż wiązek kablowych według dokumentacji technicznej
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych
  • montaż tras kablowych oraz aparatury na robotach zewnętrznych
  • dbałość o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

  Oczekiwania:
  • wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym, mechanicznym, itp.
  • ogólna wiedza z zakresu elektryki, mechaniki i budowy maszyn
  • umiejętność posługiwania się narzędziami i przyrządami warsztatowymi
  • umiejętność analizy schematów elektrycznych
  • umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie
  • chęć rozwoju i poszerzania swoich kwalifikacji zawodowych

  Mile widziane:
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP
  • doświadczenie w pracy jako elektromonter / pomocnik elektromontera itp.
  • prawo jazdy kat "B"

  Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu po okresie próbnym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • pracę w zgranym zespole
  • satysfakcjonującą pracę i możliwość zdobywania ciekawych doświadczeń
  • pakiet socjalny (m.in. dodatkowe ubezpieczenia – na życie, karta multisport)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy bądź osobiście w siedzibie firmy Bytom, ul. Stolarzowicka 17.

Prosimy również o dopisanie na dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Górnicze Produkcyjno-Usługowe i Handlowe Sakop Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”